Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to wyspecjalizowana usługa dla niezależnych przedsiębiorców, dbających o swój wizerunek, ale niepotrzebujących stałego biura. Jest to najbardziej ekonomiczna forma, aby zarejestrować swoją firmę w doskonałym miejscu Nowego Sącza.
Nasza oferta skierowana jest dla nowych oraz działających firm, które chcą zmniejszyć koszty prowadzenia stacjonarnego biura. Obecnie oferujemy kompleksową obsługę firm: począwszy od użyczenia atrakcyjnego adresu oraz obsługę telefoniczną i korespondencyjną, poprzez wynajem miejsca biurowego, aż po doradztwo księgowo-podatkowe.
Dopasowujemy swoją ofertę do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy aby zmniejszyć jego obciążanie od stresu i natłoku obowiązków związanych z prowadzeniem firmy. W rezultacie otrzymują państwo wszystkie rozwiązania biznesowe w jednym miejscu. Wszystko to w bardzo przystępnej cenie. Wynajem fizycznego biura to bardzo kosztowna inwestycja, zarówno dla małych przedsiębiorstw, jak i korporacji. Tymczasem zakup standardowego abonamentu w e-biurze to stosunkowo niewielki koszt, a korzyści wynikające z takiego wyboru są wprost nieocenione.
Bezpieczeństwo, dyskrecja i wygoda takiego rozwiązania przypadnie Państwu bardzo do gustu i umożliwi swobodne prowadzenie działalności. Udostępniamy Państwu adres na siedzibę swojej firmy przy Al. Wolności 19 w Nowym Sączu.

Zapraszmy do współpracy

  18 443 78 58
  zarzad@consultingns.pl